Shpërthim në Milano, vdesin 3 persona, dy të plagosur

milanoooTë paktën 3 persona kanë mbetur të vdekur nga një shpërthim në një banesë në Milano, ndërsa dy fëmijë janë plagosur dhe janë dërguar në spital.

Bëhet fjalë për një shpërthim, i cili ka ndodhur si pasojë e një rrjedhje gazi.

Kliko per me shume info

Mediat italianë raportojnë se shpërthimi ka ndodhur mëngjesin e kësaj të dielë, rreth orës 9.

Shpërthimi ka qenë i fuqishëm, aq sa ka shkatërruar edhe një banesë afër vendit të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.