Shokohet pushuesi, gruaja e panjohur i kërkon seks për 3 Euro

plazhiiiDuket e pabesueshme, por kjo është oferta që i ka bërë një grua një të moshuari për t’u argëtuar me të. Ngjarja ka ndodhur jo shumë larg Shqipërisë, në Patra të Greqisë.

Ngjarja ka ndodhur pak ditë më parë, teksa një i moshuar shkoi në plazh së bashku me familjen e tij, duke pasur edhe nipërit me vete.

Kliko per me shume info

Aty pranë, në rrugën e plazhit mbërrijnë dy automjete brenda të cilave ishin burra dhe gra të komunitetit rom.

Sapo i moshuari u shkëput disi nga familja e tij duke bërë shëtitje, papritur i del përpara një grua, e cila i ofroi atij seks për 3 Euro.

“Eja, nuk do grua me 3 Euro?”,- iu drejtua gruaja rome të moshuarit. Ky i fundit mbeti i hutuar dhe u largua pa i kthyer përgjigje…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.