Shesin online, por….përfundojnë lakuriq në internet

shesin-onlineKur shisni diçka online, faqet serioze ju japin udhëzime në mënyrë që ju mund të bëni maksimumin e shitjes tuaj.

Së pari , të përfshini sa më shumë detaje të jetë e mundur në lidhje me produktin që jeni duke shitur.
Së dyti , ata rekomandojnë një stil postimi ankand që mund të rrisë shanset tuaja për ta shitur përcjell LajmiFundit.al.

Kliko per me shume info

Nxirrni sa më shumë foto. Provoni kënde të ndryshme, sigurohuni që të mos nxirrni në pah të metat dhe përpiquni  të keni një sfond sa më të përshtatshëm që të jetë e mundur.

Por duket se shumë përdorues të këtyre faqeve kanë qenë të pavëmendshëm pasi me reklamimin e produkteve të tyre janë shfaqur edhe vetën në foto, shpeshherë jo në foto që janë të këndshme, dhe tërësisht të zhveshura.

Fotot kanë përfunduar në internet dhe kanë bërë xhiron e botës./LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.