Sherr se kush e ka më të madh; shoku ia pret shokut

Kliko per me shume info

thike-damareNjë shtetas rus është arrestuar pasi i ka prerë me sëpatë organin gjenital shokut të tij.

Krimi ndodhi pas një zënke mes dy burrave mbi përmasat e oirganit gjenital.

Kliko per me shume info

Dy bashkëfshatarët kishin pirë dhe po ziheshin se kush e kishte më të madh kur ndodhi incidenti.

52-vjeçari mori sëpatën dhe fillimisht e goditi në kokë shokun e tij 47-vjeçar, përpara se t’ia priste organin riprodhues. Ngjarja ndodhi në Bashkortostan.

Një zëdhënës i policisë tha se burrat kishin 2 ditë që pinin dhe ziheshin për këtë çështje.

Mediat ruse raportojnë se ai që mori sëpatën ishte dhe burri me penisin më të vogël. Tashmë, ai rrezikon të dënohet me 8 vite burg.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.