Sherr në Itali, dhëndëri i Sali Berishës qëllon Taulant Ballën

Kliko per me shume info

malltezi-pdDeputeti socialist Taulant Balla ben kallezim ndaj dhëndrit te ish-kryeministrit Berisha, Jamarbër Malltezi.

Pasi eshte bere pasi ata janë konfliktuar mbrëmë në Romë.

Kliko per me shume info

Jamarbër Malltezi ka qëne i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Argita.

Kjo e fundit ka nisur nje sherr verbal me Ballën me pas Jamarberi e ka qelluar deputetin socialist.

Ngjarja ka ndodhur në aeroportin “Leonardo da Vinçi” të Romës dhe me të mbërritur në Tiranë deputeti socialist ka bërë denoncimin për këtë ngjarje, citon opinion.

Cështja tashmë i ka kaluar prokurorisë me akuzën “goditje për shkak të detyrës”. Malltezi e ka fyer dhe më pas goditur deputetin socialist.

Taulant Balla dhe Jamarbër Malltezi kane shkëmbyer akuza me njëri-tjetrin në mënyrë të përsëritur.

Madje Argita Malltezi, Berisha, ka kallezuar disa here per shpifje ne gjykate Taulant Ballen ne lidhje me akuzat qe ai ka bere ndaj saj dhe bashkeshortit ne parlament dhe ne deklarata per media./lajmifundit.al

3 COMMENTS

  1. mire ja ka bere atije zagarit.cfare ka dasht ai qe eshte krujt me nje grua te shoqeruar nga burri i saje.nuk me intereson kush eshte qifti por nuk ka te drejte kush te ngacmoje gruan.me vjen keq qe se ka bere per spital per gjasht muaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.