Shakira tallet me golin e Xherdan Shaqirit

shakiraaGoli i Xherdan Shaqirit ka marrë vëmendjen maksimale, duke u konsideruar edhe goli më i bukur i EURO 2016.
Goli mesa duket nuk i ka shpëtuar as Shakirës. Këngëtarja është gruaja e Gerard Picue, futbollistit spanjoll.

“Hera e parë në histori në histori që një çift shënon gol në kampionatin Europian-Pique dhe Shaqiri, ka shkruar Shakira në Twitter.

Kliko per me shume info

Ndodh shpesh që mbiemri i Xherdan Shaqirit të shqiptohet si Shakira nga komentatorët e ndeshjeve, prandaj Shakira nuk e la t’i ikte ky rast.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.