Sarandë, aksidentohet autobusi me nxënës, gjashtë të plagosur

aksidenti-sarandeNjë aksident tjeter ka ndodhur ditën e sotme ne Sarande.

Policia tha se një autobus me nxënës dhe një makinë janë përplasur në Qafën e Muzinës në Sarandë. Mësohet se në autobus udhëtonin nxënës nga Tirana që ktheheshin nga një eskursion.

Kliko per me shume info

Në këtë përplasje mësohet se kanë mbetur të plagosur rëndë 4 fëmijë dhe 2 prindër.

Dëshmitarët thonë ambulanca nuk ka mbërritur akoma edhe pasi kanë kaluar gjysmë ore nga aksidenti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.