Thashethemet për lidhjen me vajzën e Tramezzanit, flet Armando Sadiku

Kliko per me shume info

sadiku-tramezaniGolashënuesi i parë i Shqipërisë në një kompeticion madhor Armando Sadiku ka hedhur poshtë të gjitha zërat që janë hapur prej dy ditësh nëpër media se ai është në një lidhje me vajzën e ndihmësit të De Biasi-t, Paolo Tramezani.

Nëpërmjet një postimin e rrjetet sociale futbollisti sqaron si qëndron e vërteta e fotos:

Kliko per me shume info

Postimi i plotë i Armando Sadikut

“Të dashur miq, do të doja që bukuria e fitores me Rumaninë, të mos zbehet dhe të keqinterpretohet nga një foto krejtësisht e pafajshme dhe miqësore, që ka qarkulluar nëpër media ditëve të fundit. Ju lutem mos aludoni për asgjë dhe mos shkruani gjëra të pavërteta për jetën time personale jashtë fushës së futbollit.

Dua të theksoj se arritjet e mia kanë vetëm një emërues të përbashkët : punë dhe sakrifica pa fund dhe besimin tek Zoti, nga ana ime dhe familjes time të shtrenjtë, që gjithmonë ka qenë mbështetja dhe frymëzimi im.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.