Armando Sadiku deklaratë bombë: Pse festova golin tek pankina!

sadikuuuuuuuArmando Sadiku e ka festuar golin ndaj Rumanise, me nje vrapim dhe me pas nje ulje prane pankines se Shqiperise.

Ne nje mesazh ne faqen e tij, Sadiku ka thene se kete gjest e beri per te falenderuar trajnerin dhe gjithe stafin e skuadres kombetare.

Kliko per me shume info

Faleminderit të gjithve për mbështetjen për fjalët e mira në pamundësi t’ju përgjigjem të gjithëve ju falenderoj me gjithë zemër tifozat Kuq e Zi kudo që janë në mbarë botën!!!

Në momentin kur shënova golin vrapova drejt stolit sepse doja të ndaja gëzimin me të gjithë shokët e ekipit që janë 23 çuna të mrekullueshëm.

Doja të falenderoja stafin teknik tranjerin De Biasi, Vice Tramezzani, Bogdanin, Bulkun Bozhiqin për besimin e dhënë masazhatorët Ylli Filippo, Alban Doktor Benin, menaxherin Bushi&Denis dhe magazinierin Tosin, veçanërisht presidentin Duka.

Jeni te mrekullueshëm jam krenar që jam pjesë e këtij grupi që janë burra me 2 RR te mëdha edhe me zemër të madhe jam krenar që përfaqësoj Shqipërinë vëndin edhe Flamurin më të bukur në botë. Përshëndetje

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.