Rozana Radit i zbulohet biseda me kirurgun plastik: Dua të heq…

Kliko per me shume info

rozana-radi-gjoksSiç dihet  Rozana Radi kohë më parë ka bërë një ndërhyrje në gjoks, për zmadhimin e tij. Dekolteja e Rozit është e njohur teksa nuk lë rast pa e ekspozuar atë.

Por, sëfundmi “humoristja” Rozi Radi është penduar dhe ka kërkuar të heqë dorë nga gjoksi i bërë. Në një bisedë të publikuar në rrjetet sociale (nuk dihet nëse është e vertetë), Rozana Radi i ka shkruar mjekut i cili u kujdes me operacionin e parë, duke i vendosur protezat zmadhuese.

Kliko per me shume info

Ajo i ka shkruar me humor mjekut  duke i thënë se nuk e mban mend çfarë numri ka pasur para ndërhyrjes. Por përgjigjja e mjekut duket më pikante! A do ta zvogëlojë sërish gjoksin Rozi? Çfarë s’bën vaki… mbetet për t’u parë!

View post on imgur.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.