Roza Latin siç e nuk keni parë kurrë!

Roza-lati-duke-qeshur-ne-restorantPrezantuesja simpatike Roza Lati prej ditesh ndodhet në Greqi, nga ku festoi edhe ditëlindjen e saj pak ditë më parë.

Por sot Roza vjen ndryshe nga herët e tjera. Ajo ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet mjaft provokuese dhe me linja të përkryera.

Kliko per me shume info

Ja tek e shohim Rozën mjaft joshëse.

roza_1465989148-6754413 (1)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.