Elvis Roshi kalon natë në qelinë VIP, kërkon xhel për flokët

Kliko per me shume info

ELVIS ROSHIElvis Rroshi e ka kaluar natën e parë në qelinë VIP në Drejtorinë e Policisë së Tiranës, pasi u arrestua një ditë më parë me vendim Gjykate për mosdeklarim të dënimit dhe dëbimit nga Italia dhe Zvicra.

Mëngjesin e sotëm, famijarët i kanë dërguar sendet personale dhe gjërat që i nevojiteshin.

Kliko per me shume info

Report TV raporton se Rroshi kishte kërkuar ndërresa, xhel flokësh, shampo e pastë rroje.

Ndërsa mësohet gjithashtu se në orët e vona të mbrëmjes së djeshme, familjarët i kanë çuar ushqime.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.