Kaloi forcat e policisë, publikohet fotoja “e famshme” e tifozit me Ronaldon

Kliko per me shume info

ronaldo-tifoziTifozi që u bë i famshëm për selfien që bëri me Cristiano Ronaldon pas ndeshjen me Austrinë pas ndalimit që hasi nga forcat e sigurisë, më në fund ka rritur që ta bëj publike këtë foto.

Në fillim ai u ndalua nga policia që të bënte selfie, por ishte Roanldo që qetësoi situatën duke shkuar vetë tek tifozi dhe u bëë pjesë e fotos shumë të dëshiruar nga tifozi.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.