Euro 2016, Cristiano Ronaldo dhuron spektakël në stërvitje

Kliko per me shume info

ronaldo2016Futbollisti portugez i futbollit, Kristiano Ronaldo, ka dhuruar spektakël në stërvitjen e ekipit të tij kombëtar, një ditë përpara ndeshjes ndaj Polonisë.

Ronaldo është shfaqur në stërvitje i qetë dhe ka dashur t’u tregojë ndjekësve aftësitë e tij teknike. Ai ka “luajtur” me topin dhe ka dëshmuar se do të jetë në gjendje të mirë në ndeshjen çerekfinale.

Kliko per me shume info

Portugalia do të luajë sot me Poloninë në stadiumin “Velodrome” të Marsejës në ndeshjen e parë çerekfinale të “Euro 2016”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.