Rita Ora dhe Justin Bieber kapen mat së bashku në një lokal nate

Kliko per me shume info

rita-justinRita Ora dhe Justin Bieber janë parë së bashku mbrëmjën e djeshme në një klub nate në Los Angeles.

Pasi që të dy janë shumë të suksesshëm me punën që e bëjnë, nuk kanë se si të mos shoqërohen së bashku.

Kliko per me shume info

Rita dhe Justin janë vetëm miq, ani pse kjo mund të keqkuptohet nga shumë parapace, por arsyeja e takimit të tyre ende nuk dihet, ndoshta janë takuar vetëm për tu zbavitur bashkë apo ndoshta mund të presim edhe ndonjë bashkëpunim prej tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.