Rita Ora e sëmurë? Jeni gabim, shikoni foton seksi që publikoi

Kliko per me shume info

rita-ora-spitalKëngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është shfaqur tejet seksi së fundmi.
Ajo në llogarinë e saj në Snapchat ka publikuar imazhe vetëm në sutjena, që e bënë atë të duket tejet seksi, shkruan Telegrafi.

Por, nga ana tjetër Rita në Instagram u tregua mjaft e sëmurë, gjë që nuk ndodh në Snapchat.
Duket se Rita është pranë lansimit të një fushate të re reklamuese dhe vëmendja në media është më se e nevojshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.