Rita Ora, si një vajzë e zakonshme në rrugët e New Yorkut

Kliko per me shume info

rita-oraRita Ora është fotografuar në rrugët e Nju-Jorkut si një vajzë e thjeshtë.

Me një kanotierë të bardhë, xhinse dhe makijazh minimal, 25-vjeçarja me origjinë nga Kosova shfaqet rrezëllitëse.

Kliko per me shume info

Ajo u është përgjigjur pozitivisht kërkesave të fanseve për të bërë selfie, duke u shfaqur e buzëqeshur.


Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here