Rike Roçi tregon sekretin: Ja kush më propozoi martesë në stadium

Kliko per me shume info

tifozettAjo së bashku me shoqen e saj bënë bujë në rrjetet sociale dhe më pas të mediat më të njohura të të gjithë botës, pasi u fotografuan në tribunë në stadiumin e “Velodrome” të Marsejës për ndeshjen Francë-Shqipëri.

Bëhet fjalë për bionden bukuroshe Rike Roci, ish banoren e Big Brother Albania 6, me profesion modele, e cila është përzgjedhur si personazh edhe nga gazeta e njohur sportive gjermane “Sport BILD”, për të cilën ka rrëfyer edhe një ndodhi shumë interesante në shkallët e stadiumin, ndërkohë që po luhej ndeshja: një tifoz i ka propozuar martesë.

Kliko per me shume info

“Kemi hasur edhe në situata të çmendura, jo të zakonshme. Në stadium një tifoz madje me pyeti, nëse do të martohesha me të! Por unë nuk pranova (qesh)”, është shprehur Rike Roci në prononcimin e saj për gazetën prestigjoze gjermane.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.