Ja si harbohen në lokal nate dy tifozet seksi të kombëtares

Kliko per me shume info

RIKE-ROCINTifozet e seksi të Kombëtares Rike Roci dhe Irid Oxa kanë kaluar një mbrëmje të shfrenuar në një lokal nate.

Dy bukuroshet janë veshur sërish të veshura kuq e zi, ndërkohë që Irid shkruan krahas videos:

Kliko per me shume info

“Stë lë Rikja rehat as të hash tani vura re ti më të zeza @rikeroci unë me te kuqe prap kuq e zi,”-shkruan Irid krahas videos.
Rike Roci dhe Iri Oxa terhoqen vemendje ne ndeshjen Shqiperi-France me performancen e tyre seksi ne stadium ku ekspozuan asetet e ttre fizike qe rane ne sy nderkombetarisht.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.