Rihanna, një velinë seksi në kostum banjoje

rihanna2016Kengetarja e njohur Rihanna dhe shoqja e saj e ngushtë Melissa Forde ia kalojnë gjithmonë shumë mirë bashkë dhe këtë e tregojnë edhe fotot e fundit të yllit të muzikës, foto të cilat janë postuar në profilin e shoqes së saj.

Këngëtarja 28-vjeçare shihet në këto foto me një kostum banjoje të zi që ia tregon shkëlqyeshëm trupin.

Kliko per me shume info

Rihanna ka vendosur të marrë disa kohë pushim nga turi i saj botëror “Anti World Tour” për t’u relaksuar dhe për të rimarrë energjitë e duhura në mënyrë që ta çojë turneun e saj deri në fund.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.