Rezarta Shkurta dedikim prekës për bashkëshortin në burg!

Kliko per me shume info

Ermal-Hoxha-3Këngëtarja Rezarta Shkurta ka bërë një urim burrin e saj, i cili ndodhet në burg më shumë se një vit.

Përmes një postimi në Instagram këngëtarja i ka uruar ditëlindjen bashkëshortit Ermal Hoxha, nipi i ish-diktatorit, Enver Hoxha.

Kliko per me shume info

Kujtojmë se Rrezarta dhe Ermali janë prindër të një vajze 3 vjeçare.

Ja dedikimi prekës i këngëtares!

rrezarta-ermali_1465373742-2103663 (1)

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.