Edi Rama befason me deklaratën për tifozen seksi Rike Roci

rama-rike-rociPas Armand Dukës dhe Gianni De Biasit, radha për fjalim i ka ardhur edhe kryeministrit Edi Rama.

Përpos falënderimeve, Rama dha një deklaratë interesante edhe për tifozen Rike Roci, e cila pushtoi mediat botërore.

Kliko per me shume info

“Publiku kuqezi i dhuroi festës së madhe të futbollit evropian, mijëra imazhe të bukura. Madje, edhe vajza që në rrjetet sociale mori më shumë pëlqime, ishte tifoze e Kombëtares”, deklaroi me shaka Rama, përcjellë “Lajmi”.

Ai falënderoi edhe FSHF-në, futbollistët dhe veçanërisht trajnerin Gianni De Biasi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.