Qarkullimi, 11 automjete perplasen mes tyre ne tri aksidente

Kliko per me shume info

aksident-shkoderNje numer i madh aksidentesh kane ndodhur paraditen e te dieles.

11 automjete te aksidentuara ne 3 aksidente. 10 prej tyre vetem ne rrugen Tirane-Durres duke shkatuar kaos dhe trafik prej disa kilometrash!!!

Kliko per me shume info

Ndërsa pranë Tatimeve një person me motor është përplasur me një mjet tip Golf ku djali që duket në anën e djathtë të videos i veshur me një bluzë të kuqe mendohet të ketë qenë drejtuesi i motorit.

Lajmi eshte bere i ditur nga harta dixhitale e aksidenteve rrugore.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here