Në kërkim prej dy vjetësh, kapet shqiptari me nofkën “princi” i kokainës

Kliko per me shume info

policia-italiNjë shqiptar i moshës 25- vjecare është arrestuar nga karabinierët ditën e sotme në Itali.

Sipas burimeve i riu kërkohej prej dy vitesh për trafik kokaine.

Kliko per me shume info

Shqiptari u arrestua gjatë një aksioni të policisë italiane në  shtëpinë e tij në Peruxha.

I riu ishte shpallur në kërkim që nga viti 2014 dhe policia italiane e identifikonte me nofkën “princi i vogël” i kokainës.

Mediat italiane njoftojnë se shqiptari dyshohet se është person kyc në shpërndarjen e lëndëve narkotike në këtë zonë.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.