Portugalia ndalet në barazim me Austrinë, Ronaldo bën gabimin e madh

ronaldo-euro2016Portugalia u nda në barazim në ndeshjen me Austrinë.

Përcec faktit se nuk arriti të ndihmojë kombëtaren e tij, Cristiano Ronaldo nuk arriti të shënojë në mënyrë të pabesueshme penalltinë e minutës së 79 përballë portierit.

Kliko per me shume info

Gjatë ndeshjes që u mbyll me rrjeta të paprekura, u dhanë gjashtë kartona të verdhë.

në grupin f, kryeson Hungaria me 4 pikë, vazhdon Islanda me 2 pikë, Portugalia me dy pikë dhe Austria me 1 pikë.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.