Policit rrugor i ikën truri, shan me libër shtëpie qytetarin

polici-shanDisa sekonda filmime nga rrugët e Tiranës dhe të publikuara në rrjetet sociale, tregojne një polic i rrugores që përdor një fjalor jo të denjë për një punonjës shteti.

Një djalë shoqërohet nga dy policë të rendit dhe u kthen atyre fjalën.

Kliko per me shume info

Nuk dihet çfarë i ka thënë i riu, por polici i qarkullimit lëshohet në të shara, që dëgjohen qartë në video.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.