Në hetim 32 policë amerikanë, bënë seks në rajon me prostitutën 18-vjeçare

Kliko per me shume info

prostituta-amerikanetNë shtatë rajone të policisë në Kaliforni (përfshi Oakland, San Francisco, Richmond dhe Alameda County), kanë ndodhur disa skandale të rënda. Arsyeja? Prostituta e re Celeste Guap (18 vjeçe) ka rrëfyer se ka bërë seks me 32 agjentë policie.

Prostitucioni është i jashtëligjshëm në SHBA, por veprat penale të disa policëve janë edhe më të rënda, pasi disa prej tyre kanë bërë seks me të kur ajo ishte minorene.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here