Vlorë, zhvishen femra e meshkuj, nis plazhi nudo në Karaburun

Kliko per me shume info

plazhi-nudoDisa foto të bëra sot në Vlorë, tregojnë se si disa vajza dhe djem kanë bërë plazh nudo.

Fotot janë bërë nga një jaht. Mendohet se vendi është një gji në Karaburun.

Kliko per me shume info

Numri i personave thuhet se ka qenë rreth dhjetë, raporton “Jeta osh qef”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.