E kap vapa, vajza heq recipetat dhe “argëton” plazhistët

plazhiI nxehti Afrikan ka ardhur e vapa herë-herë bëhet e papërballueshme. Prandaj është mëse e kuptueshme që kohën e lirë ta kalojmë në pishina apo në plazh, larg vapës apo pluhurit që na ofron pa kursim kryeqyteti.
Megjithatë edhe pse pranë detit, në redaksinë tonë kanë ardhur foto të një vajze topless. Fotoja është marrë nga plazhi i Borshit, ditën e sotme. Siç duket nga fotoja vajza ose nuk e ka përballuar të nxehtit, ose ka dashur të nxehë plazhistët përreth, duke u përpjekur të nxihet në çdo pjesë të trupit.

“Ja cfarë shfaqjeje na ofrohet, topless në plazhin e Borshit”, shkroi raportuesi pranë Jetaoshqef.al.

Kliko per me shume info

Shihet në foto që bashkë me vajzën është dhe një djalë, i cili nuk është shqetësuar aspak dhe ka vazhduar punën e tij, edhe pse vajza ka qenë shënjestër e shumë paparacëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here