Foto, nxehet moti, shpërthen plazhi nudo…

plazh-nudoI nxehti Afrikan ka ardhur e vapa herë-herë bëhët e papërballueshme. Prandaj është mëse e kuptueshme që kohën e lirë ta kalojmë në pishina apo në plazh, larg vapës apo pluhurit që na ofron pa kursim kryeqyteti.

Megjithatë edhe pse pranë detit në redaksinë tonë kanë ardhur foto të një vajze topless. Fotoja është marrë nga plazhi i Borshit, ditën e sotme.

Kliko per me shume info

Siç duket nga fotoja vajza ose nuk e ka përballuar të nxehtit, ose ka dashur të nxehë plazhistët përreth, duke u përpjekur të nxihet në çdo pjesë të trupit.

“Ja cfarë shfaqjeje na ofrohet, topless në plazhin e Borshit”.

Shihet në foto që bashkë me vajzën është dhe një djalë, i cili nuk është shqetësuar aspak dhe ka vazhduar punën e tij, edhe pse vajza ka qenë shënjestër e shumë paparacëve./JOQ/

View post on imgur.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.