Plagosja e trefishtë në Kavajë, “I ngacmuan gruan”, ja pretendimi i autorit

Kliko per me shume info

sherri-kavajeËshtë zbardhur motivi i ngjarjes së ndodhur sot në Kavajë, ku ish­drejtori i Zyrës së Punës atje, Saimir Kurti ka plagosur tre persona me armë zjarri.

Mësohet se Kurti gjendej në një lokal dhe ka nisur të debatojë me Eqerem Kazazin.

Kliko per me shume info

Pas debateve, gjithçka ka degjeneruar në dhunë dhe Kurti ka nxjerrë armën dhe ka qëlluar ndaj Kazazit dhe dy personave të tjerë.

Burime të “Panorama” thonë se Kurti ka thënë në Polici se Kazazi i kishte ngacmuar bashkëshorten.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.