Durrës, i riu plagos të moshuarin me shkop bejsbolli

Kliko per me shume info

durresPolicia tha se një 27-vjeçar nga Durrësi u arrestua pasi goditi me shkop bejzbolli një 54-vjeçar.

Burimet bene me dije se shtetasi Endri Kolaci, edhe pse i dënuar me kusht dhe i dënuar për armbajtje pa leje përsëri nuk ka mundur ti qëndrojë larg telasheve.

Kliko per me shume info

Policia e Durrësit ka arrestuar në vendin e ngjarjes, Endri Kolacin, pasi për motive të dobëta ka goditur me shkop bejzbolli, A.L. 54 vjeç, banues në Durrës. I plagosuri ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme për veprat penale ”Plagosja e lehtë me dashje” dhe “Kanosja” parashikuar në nenet 89 dhe 84 të Kodit Penal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.