Situatë kaotike në Tiranë, shpërthejnë ujërat e zeza, qytetarët bllokohen në banesa

permbytje-tiraneE gjithë Tirana është përmbytur thuajse nga reshjet gjatë natës dhe ditës së sotme. Në orën 10:45, ujërat kanë krijuar problem në Kombinat, Kamzë dhe në rrugën Siri Kodra.

Problem i madh është shfaqur në rrugën Komuna e Parisit, kur bllokimi i kolektorëve ka shkaktuar përmbytjen e rrugës dhe truatërve nga ujërat e zeza për dhjetra metra dhe duke e bërë të pakalueshme.

Kliko per me shume info

Po ashtu, tek kryqëzimi pranë të ashtuquajturit Pallati me shigjeta, ujërat dhe qarkullimi i makinave kanë krijuar një situatë problematike.

Nje situate kaotike eshte shfaqur dhe ne Laprake e Don Bosko, ku banoret jane bllokuar brenda dyerve te shtepise.

1 COMMENT

  1. ku eshte qeveria ;;; apo kane hikur ne France ;; QEVERIE HAJDUTERISH .TURP SKANE ..E LANE VENDI NE SI NE AFRIKE ..DHE VETE JANE BERE MILIONERA ME KORRUPSION …..MERCI

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.