Kapiteni kroat shpërthen në lot gjatë himnit, ja arsyeja e dhimbshme

srna-1-1-848x444Darijo Srna është shfaqur tejet i emocionuar në përbablljen në mes të Kroacisë dhe Çekisë në EURO 2016. Kapiteni i kombëtares kroate, Dario Srna, ka filluar të qajë gjatë këndimit të himnit kroat para ndeshjes.

Babai i 34-vjeçarit ndërroi jetë të dielën gjatë ndeshjes në mes të Kroacisë dhe Turqisë, ndërsa sot ai është rikthyer për kombëtaren.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.