Publikoi në Instagram “përleshjen” mes qenve, ndalohet 17-vjecari

Kliko per me shume info

perleshje-qenNjë i ri 17-vjecar ka publikuar në rrjetet sociale pamje të përleshjeve mes qenve. Policia e Vlorës ka bërë të ditur se është shoqëruar shtetasi me inicialet B. H., 17 vjeç, banues në fshatin Kocul.

Gjithashtu mësohet se “policia lokale në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Vlorë, po kryejnë gjithë veprimet proceduriale përkatëse”.

Kliko per me shume info

Ndërkohë shtetasi B. H., publikoi në profilin e tij në “Instagram” dy video, ku qeni i tij pitbull mbyste deri në ngordhje dy qen të tjerë komuniteti. Në lidhje me këtë ngjarje reagoi dhe Ministria e Bujqësisë e cila kërkoi marrjen e masave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.