Para, makina luksi e jahte, kjo është jeta e pasanikëve të Instagramit

Kliko per me shume info

makina-luksiKemi parë faqe të shumta nga shtete të ndryshme, nga Kina, Rusia dhe Britania e Madhe me fëmijët pasanikë që tregojnë luksin e tyre. Por këtë herë do të shihni foto nga prindërit pasanikë të publikuara në “Instagram” te “Rich Parents”.
“Daily Mail” ka publikuar disa foto të pasanikëve që jetojnë në Londër. “Ferrari” 300 mijë dollarësh, një leopard në vend të qenit, avionë privatë dhe jahte.
FOTO-GALERI:

View post on imgur.com

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.