“Ja parcelat me kanabis të ministrit Tahiri në Tepelenë”

droge-tepeleneIsh-Kryeministri Sali Berisha vazhdon të publikojë të tjera fotografi të parcelave të kultivuara me kanabis sativa, për të cilat thotë se i përkasin ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri dhe Kryeministrit Edi Rama.

“Ne Tepelene ne arat e Saje qorrit dhe Edvin Shullazit! Sb”, shkruan Berisha në Facebook.

Kliko per me shume info

Prej disa ditësh, Berisha denoncon parcelat me kanabis që kanë nisur të kultivohen dhe akuzon Qeverinë se lejon mbjelljen e drogës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.