Parashikimi i motit për ditën e sotme, e shtunë 11 qershor 2016

moti4Gjate dites se shtune, 11 qershor 2016, moti mbi vendin tone parashikohet te jete me kthjellime dhe vranësira mesatare, të cilat në mbrëmje pritet te shtohen.

Do te kete mjegullinë lokale. Era do te jete me drejtim Jugperëndim-Juglindje 1-12m/sek. Valëzimi i forcës 4 me lartësi vale 2.2metër.

Kliko per me shume info

Temperaturat parashikohet te jene:

Vendet malore 12/27

Vendet e ulta 11//31

Vendet bregdetare 13/28

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.