“Oficeri dixhital më informon: Ja cfarë regjistroi përgjuesi në zyrën e Tahirit”

berishaaa

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar sot në lidhje me pajisjen përgjuese të gjetur në zyrën e Saimir Tahirit.

Kliko per me shume info

Berisha thotë se pajisja ka regjistruar disa gjëra që më pas janë fshirë. Ja shënimi i Berishës në Facebook:

Oficeri dixhital informon:

-Saje qorri dregoi sot ne prokurori pasi per 1 jave rrjesht fshiu dhe manipuloi te gjithe videot e rregjistruara ne “Çimken” qe i kishin vendosur ne zyre. Me kete rast i bej thirrje prokurorit te pergjithshem te kontraktoje per ekspertize kompanine me te fuqishme te fushes per te rikuperuar te gjithe pamjet e regjistruara ne zyren e Saje qorrit, te cilat do t’u provonje shqiptareve serine e skandaleve ne zyren e tij, disa prej te cilave sipas oficerit dixhital jane aq te felliqura saqe Xhelili i bashkise duket lule ne krahasim me histerikun e ministrise!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.