Nëna ndihmon nipin të përdhunojë vajzën e saj

perdhunimiNjë inçest në kufijtë e marrëzisë ka tronditur publikun në Australi.

Atje, një nënë 56-vjeçare, që kishte marrëdhënie seksuale me nipin e saj, 42 vjeç, e ka ndihmuar këtë të fundit të përdhunojë vajzën e saj 12 vjeç.

Kliko per me shume info

Rasti i rëndë është regjistruar në Melburn. Policia është vënë në lëvizje pas dëshmisë së vajzës së mitur, e cila ka deklaruar se mamaja i mbante këmbët në momentin kur e përdhunonte kushëriri i saj.

Të vënë përballë provave të pakundërshtueshme, si 56-vjeçarja, ashtu edhe nipi-dashnor i saj kanë pranuar gjithçka dhe gjykata i shpalli fajtorë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.