Cana doli me të kuq, ja kush do të jetë kapiteni i kombëtares përballë Francës

hysaj2016Elseid Hysaj do të jetë kapiten i Shqipërisë për ndeshjen kundër Francës
Mbrojtësi i Napolit, Elseid Hysaj do të jetë kapiten i Shqipërisë për ndeshjen e ardhshme në Euro 2016 kundër Francës.

Në mungesë të Lorik Canës së suspenduar, pas kartonit të kuq të marrë në ndeshjen kundër Zvicrës, Hysaj është kapiten i dytë.

Kliko per me shume info

Ai këtë e bëri dje dhe e ka bërë edhe në ndeshjet e fundit të Shqipërisë, kur Cana nuk ka qenë ose kur është zëvendësuar.

Hysaj po ashtu pritet shumë shpejtë që të jetë edhe kapiten i parë, pasi Cana ka thënë se pas Euro 2016 do të mendojë pensionimin nga Kombëtarja. /Express/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.