Këto janë dy motrat shqiptare që po “cmendin” tifozët evropianë

Kliko per me shume info

marina-luanaKomente të pafundme ka pasur pjesëmarrja e Shqipërisë ne këtë Evropian. Nuk është vetëm loja e ekipit, ajo që tërhoqi vëmendje ishte bukuria e femrës Shqiptare. E sigurisht kur filet për bukuri nuk mund të mungojnë edhe motrat Vjollca. 

Janë mediat italiane ato që i kanë cilësuar Marinën dhe Luanën si motrat më të bukura e seksi që po çmendin tifozët evropianë.

Kliko per me shume info

Newsly.it shkruan se ekipi i De Biazit është i gatshëm për të ngrënë e për të pirë me bukuroshet shqiptare.

Luana-Vjollca

marina-vjollca2014

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.