Çfarë do të sjellë moti sot?! Ja temperaturat

moti-lajmifunditEdhe ditën e sotme moti do të jetë me temperature relativisht të larta.

Sinoptikanët parashikojnë një ditë të kthjellët dhe të nxehtë. Temperaturat do të variojnë nga 16-28 gradë celcius.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.