Çfarë do të sjellë moti sot?! Ja temperaturat

Kliko per me shume info

moti-lajmifunditEdhe ditën e sotme moti do të jetë me temperature relativisht të larta.

Sinoptikanët parashikojnë një ditë të kthjellët dhe të nxehtë. Temperaturat do të variojnë nga 16-28 gradë celcius.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here