Ja si do të jetë moti sot dhe kur do të nisin reshjet e shiut

Kliko per me shume info

moti-lajmifunditDitë e kthjellët dhe me diell kështu do të jetë sot.

Temperaturat do të jenë të larta duke variuar nga 16-28 grade celcius.

Kliko per me shume info

Reshjet e shiu pritet të kete në mes të javës.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here