Modelja seksi, e dashura e re e Leonardo Di Caprio

dashura-caprioDisa ndahen e të tjerë bashkohen më shumë! Leonardo Dicaprio mësohet se është marrosur pas modeles Roxy Horner, dhe ka nisur një lidhje serioze me të.

Sipas raportimeve për The Sun, 41-vjeçari fluturon rregullisht rreth botës duke kaluar kohë me të dashurën modele.

Kliko per me shume info

Ditën e martë ai erdhi në Angli vetëm për të takuar Roxy, dhe më pas shkuan bashkë në klubin e natës Tape. Leo thjesht s’mund të qëndrojë dot pa Roxy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.