Modelja 26-vjecare martohet me biznesmenin 62-vjecar, dasmë 1 mln euro në Santorini

Kliko per me shume info

modeljaaaaaXenia Deli, një modele simpatike 26 vjecare ka kryer një martesë të diskutueshme pasi lidhi kurorë me një biznesmen 62-vjecar.

Jo vetëm kaq, por ata kanë bërë një super-dasmë me shpenzime të mëdha dhe me ceremoni të theksuara.

26-vjecarja e cila ka dalë edhe në kopertinën e Playboy është martuar me Ossama Fathi Al Sharif dhe dasma është zhvilluar në ishullin e Santorinit.

Kliko per me shume info

Thuhet se biznesmeni ka shpenzuar 1 milion euro për këtë dasmë.

Cheers to a happy life!!!????? ph: @gavinoneillphoto

A photo posted by Xenia Deli (@xeniadeli) on

?????? @gavinoneillphoto @andreyloos

A photo posted by Xenia Deli (@xeniadeli) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.