Mike Tyson, fjalë emocionuese për vdekjen e Muhamed Ali

tyson-aliIsh kampioni i botës, Mike Tyson ka folur për legjendën e boksit, Muhammad Alin.

Bota e sportit vazhdon ta kujtoj të madhin, Muhammad Ali, i cili i ndërroi jetë në moshën 74 vjeçare.

Kliko per me shume info

“Perëndia erdhi dhe e mori këtë kampion”, ka shkruar ish boksieri i famshëm, Tyson, në një postim në Twitter.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.