Nis takimi frytdhënës, pas Ramës Basha lë në pritje edhe Metën

Kliko per me shume info

meta-basha1Kreu i Kuvendit, Ilir Meta, pritet të takohet me kryedemokratin Lulzim Basha. Takimi do të zhvillohet në hotel “Rogner” dhe në fokus është reforma në drejtësi.

Në sallën e takimit ka mbërritur kryeparlamentari Meta. Ndërkohë, pritet të arrijë edhe kreu i PD, Basha. Ashtu si edhe në takimin me Ramën, Basha ka mbërritur me vonesë edhe në takimin me Metën.

Kliko per me shume info
SHARE

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here