Zbulohet mesazhi që Cikalleshi i nisi portierit përpara ndeshjes Turqi-Çeki

Kliko per me shume info

cikalleshi16Sokol Cikalleshi, sulmuesi i Kombëtares, i kishte dërguar mesazh portierit të Turqisë, Volkan Babacan para ndeshjes me Republikën e Çekisë.
Para ndeshjes mes Turqisë dhe Republikës së Çekisë, sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi i kishte dërguar një mesazh parterit turk, Volkan Babacan, të cilin e ka bashkë-lojtar te Istanbul Basaksehir.

Kombëtares shqiptare, ndeshja e lartpërmendur i konvenonte të përfundoj me rezultat 1:0 për Turqinë, por këta të fundit fituan 2:0, përcjell Express.

Kliko per me shume info

“Çikalleshi i çoi edhe SMS portierit të Turqisë, Babaçan, se e ka në skuadër, i tha të mos pësonte gola. Pasi shënoi golin e parë Turqia ishim shumë të tensionuar. Kur u bë goli i dytë, u nervozova, e kuptova që nuk kishim më fat”- tha Andi Lila për Super Sport.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.