Mbulohet deputetja socialiste, ja cila!

shaaaDeputetja e Durrësit, Esmeralda Shkjau, e cila këto ditë të Ramazanit ka vendosur të mbulohet me shami, është një nga besimtaret e devotshme.

Teksa ndodhet së bashku me mikeshat e saj, ajo ka postuar në ‘Snapchat’ një foto përpara faljes.

Kliko per me shume info

1 COMMENT

  1. saliu na antarsoi ne konferencen islamike por askush nuk u interesua.me rilindjen dhe shembullin e kesaj mendoj se shqiperia do shkoje drejt arabis.i lumte ai eshte drejtimi i duhur,jo nga europa e civilizimi por nga orienti e injoranca.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.